Likvidace eternitové střechy

V celé České Republice

Trápí Váš dům, užitkovou či firemní nemovitost stará eternitová střecha? Likvidace střech s příměsí azbestu (hlavní složka eternitu) lze provést snadno a levně! Demontáže eternivých střech včetně následného legálního odstranění provádíme po celé České republice.

V dnešní době je likvidace eternitové střechy proces složitý nejenom na realizaci, ale i v rámci legislativních povinností. Navíc je celé odstranění eternitové střechy zdravotně velmi rizikové. Při přivolání profesionálů Vám odpadají starosti jako je ochranné vybavení, ohlašovací povinnost při likvidaci eternitu nebo protokol o uložení nebezpečné odpadu na státem určená místa.


Likvidace eternitové střechy: 604 946 096

Sídlem Likvidace-Eterintu je v současné chvíli Praha, pobočky a smluvní partnery ovšem po celé republice. Ať už potřebujete odstranění eternitu ze střechy domu v Mladé Boleslavi nebo likvidaci eternitového oplaštění chaty v Kladně, vždy Vám dokážeme pomoci! Klademe důraz na profesionalitu a spokojenost zákazníka.


Eternitová střecha - cena za likvidace

Cena za likvidaci eternitových tašek a jiných krytin střech z eternitu se pohybuje od 399 Kč/m². Dalšími faktory jsou umístění eternitu - zda je pouze složený například na dvoře, případně jakým způsobem je uchycený na střeše. Upozorňujeme, že pokusy o likvidaci eternitových střech svépomocí bez patřičného vybavení jsou velmi zdravotně rizikové.

Celý proces kalkulace ceny za likvidaci eternitu naleznete v podlistu ceník. V případě dotazů nebo objednání můžete využít také náš kontaktní formulář. Naším cílem je vždy spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce. Ke každé likvidaci eternitové střechy přistupujeme individuálně - dle žádosti a potřeb zákazníka.Výhody odstranění eternitové střechy profesionálně

Team našich profesionálů Vám může při odstranění eternitové střechy pomoci nejenom se sundaváním a odvozem eternitu. Velkou výhodou je také vyřízení všech legislativních povinností - od ohlašení, přes dokumentaci, až po potřebný stavební dozor. Před demontáží střechy aplikujeme fixační nátěr, aby se vlákna azbestu neuvolňovala do okolního prostředí.


Odstranění eternitové střechy: 604 946 096

Odstranění eternitových tašek se střech rodinných domů, chalup, chat, okálů i firemních nemovitostí provádíme na celém uzemí ČR. Těšíme se na spolupráci s Vámi.